יעוץ ארגוני

 

חברת הורן יועצים בע"מ – ייעוץ ארגוני לחברות ולמוסדות

 
 
על מנת להצליח בשוק התחרותי המקומי והבינלאומי, כל עסק זקוק לעצה ולהכוונה מאנשי מקצוע מנוסים.
בדיוק לשם כך ישנן חברות המתמחות במתן שירותי ייעוץ ארגוני ואסטרטגי, כמו חברת הורן יועצים בע"מ.
 

מדוע לבחור בהורן - ייעוץ ארגוני?

 
  • הדרך המקובלת היא לעבור קודם כל ייעוץ אסטרטגי לפני קבלת ייעוץ ארגוני – אנו מספקים את שני השירותים האלה תחת קורת גג אחת, וכך חוסכים לכם זמן יקר וחשוב.
  • ישנן מגוון חברות אשר מעניקות שירות ייעוץ ארגוני כללי, כדי להתאים לכל עסק. אנחנו לעומת זאת, מתמחים בתחום ספציפי – טכנולוגיית מידע, וכך אתם יכולים ליהנות מהתאמה מושלמת לצורכיכם, תוך דגש על רמה גבוהה ביותר של מקצועיות.
  • ייעוץ עסקי - במסגרת שירותי הייעוץ, אותם מספקת חברת הורן יועצים בע"מ, ניתן לקבל ייעוץ לעסקים למינוף והצלחה עסקית ושיפור תהליכים.
  • לחברה שלנו ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום, אשר במהלכן יעצה והובילה מוסדות, ארגונים וחברות מובילות במשק הישראלי להצלחה.
  • אנחנו נעשה את כל שביכולתנו על מנת שנוכל לעזור לכם להפוך את הארגון שלכם לגמיש, לבעל יכולת הסתגלות, התמודדות והתאוששות במצבים של שינוי, צמיחה ומשבר. אנו נסייע לכם להציב יעדים ולהגשים את מטרותיכם.
  • ליועצים הארגוניים שלנו יש יכולת לנתח ולאבחן את החברה באופן מהיר וחד.
  • אנו נלמד איפה צריך לחזק את הארגון שלכם, ובשלב הבא נמצא עבורכם פתרונות למצבים מורכבים, על מנת לסלול לכם את הדרך להצלחה.
 

זקוקים לייעוץ ארגוני? כך תבחרו את מה שמתאים לכם!

 
יש לציין שלא כל חברה המעניקה שירותי ייעוץ ארגוני מתאימה לכל עסק. חשוב מאוד שתמצאו חברה המתמחה בתחום העסק שלכם, על מנת למנף את התוצאות וההצלחות הפוטנציאליות שלכם. חברת הורן יועצים בע"מ, מתמחה בתחום מערכות מידע מודרניות.
צוות היועצים שלנו מורכב מאנשי IT בקיאים ומנוסים, בעל ידע עשיר ומקיף בכל מה שקשור לתחום מערכות מידע וטכנולוגיות מידע מודרניות.
הצוות שלנו ישמח להעניק לכם כלים מקצועיים, שבעזרתם הארגון שלכם באמת יוכל לצמוח ולהצליח.